Juhendajad

Anna Forss ja Jakob Bergelin (Rootsi)

Anna ja Jakob Rootsist alustasid kumbki tantsimist kui nad olid 9 ja 10 aastased. Algust tegid nad rootsi tantsuga Bugg, Lindy Hopiga alustasid nad kolm aastat hiljem. Lindy Hop sai nende põhifookuseks aastal 2010, kui nad alustasid koos tantsimist ja võistlemist.

Praegu elavad nad Rootsis Uppsalas ning tantsust on saanud nende igapäevane töö. Anna ja Jakobi suureks inspiratsiooniks on Savoy tantsusaali tantsijate stiil, mis peegeldub nende enda tantsus ja õpetamises.

Nad on teeninud mitmeid kõrgeid kohti nii kohalikelt kui ka rahvusvahelistelt võistlustelt. Hiljutisemad kõrgeimad kohad on kahel aastal järjest saadud esimene koht Rootsi meistrivõistlustelt, esimene koht Savoy Cupi võistlusel Invitational Strictly Lindy ja kolmel aastal järjest saavutatud esimene koht ILHC Pro Showcase võistluselt.

Alexey Kazennov ja Helena Bausells Hernanz (Venemaa ja Hispaania)

Alexey on uskumatult andekas ja inspireeriv swingitantsija Venemaalt. Aastal 2015 sukeldus ta Lindy ellu mõlema jalaga ja alustas õpetamist, praktiseerimist ja reisimist ümber maailma. Ta on võitnud võistlustelt suure hulga tiitleid.

Alexey on tuntud oma personaalse tantsustiili, suure naeratuse ja kõige enam oma energilisuse poolest tantsupõrandal! Kas sa usud, et keegi suudab peatumata tantsida 24 tundi järjest? Jah, see on Alexey!

Helena avastas Lindy Hopi kogemata aastal 2014 kui ta omandas muusikali teatri kraadi  Barcelonas. Otsekoheselt armus ta sellesse ja osales niipaljudes tundides kui võimalik. Aasta pärast alustas ta ise kohapeal õpetamist ja reisimist swingiüritustele ning ei ole sestpeale kordagi peatunud!

Helena on tuntud oma hullu energia ja stiili poolest nii tantsupõrandal kui võistlustel, kus ta on saavutanud korduvalt edu. Oma tundides keskendub ta tantsu juurtega ühenduse loomisele ja partneriga lõbutsemisele.